Wiktoria Bartosiewicz

Radca prawny


FullSizeRender 9

Radca prawny Wiktoria Bartosiewicz ukończyła studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Za wyniki w nauce była wyróżniana poprzez przyznanie stypendium naukowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W trakcie studiów rozpoczęła pracę w jednej z renomowanych lubelskich Kancelarii Radcy prawnego, z którą współpracowała do końca aplikacji radcowskiej.

Po ukończeniu studiów rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. W marcu 2015 r. zdała egzamin radcowski z najlepszym wynikiem w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie – średnia ocen 4,75. W czerwcu 2015 r. złożyła ślubowanie na Radcę prawnego i została wpisana na listę Radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie za numerem Lb/CH/152.

 

Justyna Sawczuk

Radca prawny


Radca prawny Justyna Sawczuk jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Egzamin radcowski złożyła w 2015 r. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie (Lb-2040).

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2010 r. w znanych i cenionych kancelariach w województwie lubelskim.

W zakresie jej zainteresowań pozostaje szeroko pojęte prawo cywilne oraz windykacja należności.

Swoje usługi prawne wykonuje starając się jak najlepiej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego klienta, zapewniając mu zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji.